Kto może dodać konkurs?

Jesteście firmą i organizujecie konkurs mający na celu poprawę wizerunku firmy, zwiększenie sprzedaży długoterminowej, zwiększenie świadomości marki? Świetnie, a my jesteśmy serwisem internetowym, który pozwala takim jednostkom jak Wasza, docierać do odbiorców ściśle zainteresowanych konkursami internetowymi.

Zasady Dodania Konkursu – Czytaj zanim wyślesz!

Treść konkursu musi być unikalna! Nie opublikujemy konkursu, który jest duplikatem wstawianym w innych witrynach z konkursami. Jeżeli narzędzie Copyscape wykażę, że treść przesłana jest zduplikowana powyżej wartości przekraczającej 35-40%, odrzucimy taki konkurs. Na potrzeby naszego serwisu należy dopisać unikalny fragment, ewentualnie treść przeredagować.

Konkurs musi zostać wysłany za pośrednictwem poniższego formularza. Chcemy, aby użytkownicy serwisu byli jak najbardziej zadowoleni. Dlatego wymagamy podania wszystkich poniższych informacji, dotyczących akcji konkursowej.

Zgłoś swój konkurs

Wszystkie zapytania dotyczące zgłaszania konkursów i prowadzenia akcji promocyjnych takiego konkursu na naszej stronie, przyjmujemy bezpośrednio na adres

e-mail: redakcja@wygrywajwsieci.pl

Zainteresowanych do zgłoszenia konkursu zapraszamy do wypełnienia formularza.