Konkursy gracza

Sprawdź aktualne konkursy dla graczy

Trafiłeś do kategorii, w której znajdują się wszystkie konkursy dla graczy na naszej stronie. Trafiają tutaj konkursy, w których nagrody zainteresują każdego, kto uwielbia śledzić esport i spędzać wolny czas na rekreacyjnym gamingu. Śledząc konkursy gracza, będziesz miał okazję powalczyć o takie nagrody jak gry na PlayStation, Xbox i inne konsole. Zdarza się również, że nagrody to atrakcyjny sprzęt taki jak telewizory, laptopy czy komputery oferujące komfort rozgrywki na najwyższym poziomie. Skoro jednak to kategoria z konkursami dla graczy, nie może tutaj zabraknąć podstawowego hasła, jakim są gry! Znajdziesz tutaj często konkursy na konta steam i najnowsze tytuły dopiero co opublikowane.
Zapraszamy Cię serdecznie do sprawdzenia aktualnej listy konkursów gracza i śledzenia kategorii na bieżąco, jeśli jesteś graczem rzecz jasna.

Konkurs Playstation 4

Konkurs PlayStation 4

Masz PlayStation 4 i dodatkowo cały czas dokupujesz nowe gry? Ten konkurs dla graczy na pewno Ci się spodoba! Możesz w nim wygrać voucher o wartości 1000 zł, za który możesz kupić nowe tytuły do sprawdzenia od zaraz. Nowy Anthem, Gears of War, czy Wiedźmin 3 czekają na Ciebie!
Konkurs Telewizor Samsung

Wygraj telewizor Samsung TV

Myślisz o nowym telewizorze? Nowa jakość gamingu i oglądania filmów w rozdzielczości 4K Ultra HD oferowana przez inne telewizory to nic, w porównaniu z tym, co dodatkowo oferuję konkursowy Smart TV. Posiadający aplikację SmartThing, która łączy ze sobą różne urządzenia w twoim domu. Telewizor od Samsunga będzie słuchał twoich poleceń i pozwoli Ci oglądać filmy w nowym wymiarze. Sprawdź!
Konkurs red dead redemption 2

Konkurs Gra – Red Dead Redemption II

Jeżeli mówimy o konkursach gracza, nie może zabraknąć gier! W tym konkursie do wygrania najnowsza 3 odsłona westernowej rozgrywki z cyklu Red Dead. Najnowsza wersja Redemption II wyróżnia się na tle poprzednika, rozbudowanym trybem rozgrywki wieloosobowej. Sprawdź!