Konkursy z Nagrodami Gwarantowanymi

Konkursy z nagrodami gwarantowanymi to konkursy, w których uczestnik już na samym starcie ma pewność, że otrzyma nagrodę gwarantowaną bez względu na wynik konkursu. Jeżeli bierzemy udział w konkursie zawsze z tyłu głowy mamy chęć wygrania, chociaż tej najmniej atrakcyjnej nagrody, chcemy po prostu tylko coś wygrać. 

Wygrać nagrodę w konkursie nie zawsze jest tak łatwo, przekonać się może o tym każda osoba, która nigdy do tej pory nic nie wygrała. W tej sytuacji każdy uczestnik konkursu z nagrodami gwarantowanymi może być pewny, że otrzyma nagrodę za darmo. Może nie będzie ona bardzo atrakcyjna, lecz warto przyjrzeć się tego typu konkursom, ponieważ są one proste i nie wymagają one od nas dużego wkładu czasu. Znajdziecie tutaj nagrody gwarantowane takie jak darmowe próbki produktów między innymi próbki perfum, sosów, przypraw oraz darmowe e-booki, które zazwyczaj wymagają od nas tylko zapisu do newslettera.

Konkurs Oriflame

Konkurs Oriflame – Darmowy krem

Weź udział w konkursie z nagrodą gwarantowaną organizowanym przez Oriflame. Do wygrania Luksusowe pobyty w spa, darmowe zakupy w salonach Lindt - ,,Weź tyle czekolady, ile zdołasz umieścić w koszyku” oraz nagroda gwarantowana, jaką jest uniwersalny krem dla każdego uczestnika konkursu. Konkurs trwa od 03.09.2019 do 13.10.2019r.
Konkurs Knorr

Konkurs Knorr – przyprawy

Konkurs Knorr z nagrodami gwarantowanymi oferuje Państwu możliwość skorzystania z darmowych próbek zawierających idealną kompozycję ziół i przypraw, które zostały stworzone dla Szefów Kuchni!