Konkursy Kulinarne

Konkursy kulinarne przeznaczone są dla profesjonalnych kucharzy, jak i amatorów kuchni. Znajdują się tutaj kategorie konkursów gastronomicznych takich jak: Przygotowanie potrawy konkursowej. Najpiękniejsze udekorowanie potrawy. Jest to bardzo kreatywna kategoria, w której można popisać się umiejętnościami artystycznymi i stworzyć naprawdę piękne danie. Stworzenie przepisu na najsmaczniejszą potrawę. Loterie, które wymagają od uczestnika tylko zgłoszenia się do konkursu i oczekiwania na wynik losowania.

Każdy miłośnik kuchni, który posiada ciekawy pomysł na przygotowanie potrawy, jej udekorowanie lub zna przepis na pyszne danie, powinien wziąć udział w jednym z aktualnych konkursów kulinarnych w Polsce. W konkursach gastronomicznych do wygrania są bardzo cenne nagrody takie jak profesjonalny sprzęt do gotowania, roboty kuchenne, zestawy noży, zastawy kuchenne oraz inne rzeczy używane na co dzień w kuchni. Umiesz gotować i sprawia Ci to ogromną przyjemność? W takim razie spróbuj swoich sił w jednym z konkursów kulinarnych przygotowanych przez naszą redakcję.

Konkurs Robot Kuchenny Moulinex Cookeo

Konkurs robot kuchenny Moulinex Cookeo 2019

W tym konkursie kulinarnym możesz wygrać robot kuchenny Moulinex Cookeo za darmo! Wystarczy, że weźmiesz udział w aktualnej loterii inteligentnego szybkowaru i podasz tylko swój adres e-mail. Pamiętaj, że konkurs na robota kuchennego jest ograniczony czasowo.
Konkurs Kulinarny Uncle Ben's

Konkurs kulinarny Uncle Ben’s

Weź udział w aktualnym konkursie kulinarnym Uncle Ben’s i wygraj produkty z kategorii ryże i sosy. Nagroda oferowana przez markę Uncle Ben’s ma wartość 150zł brutto. Wystarczy, że samodzielnie przygotujesz potrawę z dowolnym produktem marki Uncle Ben’s oraz wykonasz zdjęcie dania i prześlesz je na oficjalny fanpage marki. Konkurs jest ważny do: 31-12-2019