Konkursy dla dzieci i młodzieży

Konkursy dla dzieci i młodzieży przygotowane są w kierunku edukacji i rozwoju młodych osób. Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do poszerzenia swojej wiedzy oraz sprawdzenie umiejętności z danego obszaru tematycznego związanego z konkursem. Konkursy podzielone zostały na wiele różnych kategorii takie jak: Przygotowanie plakatu, Najładniejszy rysunek, Najlepsze zdjęcie, Pomysł na nową zabawkę, Najlepsza rymowanka, Najładniej wyrecytowany wiersz, Śpiewanie piosenek, Przeglądy plastyczne I wiele innych.

Do wygrania w konkursach dla młodzieży i dzieci są różne fajne nagrody takie jak zabawki, przybory szkolne oraz nawet nagrody pieniężne.
Zachęcamy do wzięcia udziału w poniższych konkursach wszystkie młode i kreatywne osoby.

Konkurs Aplikuj

Konkurs Mój Zawód Przyszłości #Praca2030

Wyobraź sobie rok 2030 oraz swoją pracę jak będzie wyglądać w przyszłości. Aktualny konkurs dla dzieci i młodzieży przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich uczących się w województwie śląskim oraz dolnośląskim. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody!
Konkurs Alpikol

Konkurs zaśpiewaj piosenkę z Alpikolesiem

Masz talent do śpiewania? Zaśpiewaj piosenkę w konkursie dla dzieci i młodzieży przeznaczonym dla młodych talentów. Do wygrania Bony podarunkowe w znanej sieci SMYK. Konkurs trwa do 06.01.2020r.
Konkurs w roli mamy

Konkurs WRoliMamy

Weź udział w świątecznym konkursie organizowanym przez serwis WRoliMamy, gdzie do wygrania czekają ogromne ilości prezentów! Jest to konkurs dla dzieci i młodzieży, ale również mogą brać w nim udział osoby, które lubią czytać książki oraz chcą wygrać ochronę antywirusową dla swojego komputera!
Endo Konkurs

Endo konkurs

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie dla dzieci i młodzieży. W tym konkursie można wygrać mnóstwo ciekawych nagród, a to wszystko dzięki najnowszemu konkursowi Endo! Konkurs trwa od 30.10.2019 do 17.11.2019.
Konkurs Indianie, wróżki czy kosmici

Konkurs Indianie, wróżki czy kosmici

Konkurs dla dzieci i młodzieży, w którym do wygrania 10 razy zestaw Lego Duplo "Tropikalna wyspa". Wystarczy napisać jaki jest wasz ulubiony świat - ten w którym najchętniej się bawicie? Napisz i wygraj zestaw LEGO DUPLO.
Konkurs Lego Duplo

Konkurs Lego Duplo

Wykaż się kreatywnością i weź udział w konkursie przeznaczonym dla dzieci i młodzieży, w którym do wygrania jest zestaw LEGO DUPLO®. Konkurs trwa do: 21.10.2019
Konkurs Lego Marvel Avengers

Konkurs Lego Marvel Avengers w FilmWeb

Jednym z ciekawych konkursów dla dzieci i młodzieży jest konkurs lego Marvel Avengers. Konkurs organizowany jest przez FilmWeb a główną nagrodą w konkursie są klocki Lego oraz płyta DVD z filmem “Avengers: Koniec gry”, wystarczy zalogować się na stronę FilmWeb, aby wziąć udział w konkursie.
Konkurs Playmobile Multikino

Konkurs Playmobile w Multikinie

Weź udział w tym konkursie dla dzieci i młodzieży i wygraj zestawy klocków PLAYMOBIL o wartości 1000zł. Wystarczy dokonać zakupu biletu do Kina Multikino na film pt. ,,Playmobile” oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe, aby wziąć udział w losowaniu klocków PLAYMOBIL.