Strona główna » Konkursy dla dzieci i młodzieży

Konkursy dla dzieci i młodzieży

Konkursy dla dzieci i młodzieży przygotowane są w kierunku edukacji i rozwoju młodych osób. Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do poszerzenia swojej wiedzy oraz sprawdzenie umiejętności z danego obszaru tematycznego związanego z konkursem. Konkursy podzielone zostały na wiele różnych kategorii takie jak: Przygotowanie plakatu, Najładniejszy rysunek, Najlepsze zdjęcie, Pomysł na nową zabawkę, Najlepsza rymowanka, Najładniej wyrecytowany wiersz, Śpiewanie piosenek, Przeglądy plastyczne I wiele innych.

Do wygrania w konkursach dla młodzieży i dzieci są różne fajne nagrody takie jak zabawki, przybory szkolne oraz nawet nagrody pieniężne.
Zachęcamy do wzięcia udziału w poniższych konkursach wszystkie młode i kreatywne osoby.

Wpis
Konkurs Playmobile w Multikinie

Konkurs Playmobile w Multikinie

Weź udział w tym konkursie dla dzieci i młodzieży i wygraj zestawy klocków PLAYMOBIL o wartości 1000zł. Wystarczy dokonać zakupu biletu do Kina Multikino na film pt. ,,Playmobile” oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe, aby wziąć udział w losowaniu klocków PLAYMOBIL.

Wpis
Konkurs Lego Marvel Avengers w FilmWeb

Konkurs Lego Marvel Avengers w FilmWeb

Jednym z ciekawych konkursów dla dzieci i młodzieży jest konkurs lego Marvel Avengers. Konkurs organizowany jest przez FilmWeb a główną nagrodą w konkursie są klocki Lego oraz płyta DVD z filmem “Avengers: Koniec gry”, wystarczy zalogować się na stronę FilmWeb, aby wziąć udział w konkursie.