Konkursy Graficzne

Konkursy graficzne to często organizowana przez firmy i instytucje forma wyboru logotypu i identyfikacji graficznej firmy. Zamiast skupiać się na jednym grafiku, firmy oferują przetarg konkursowy, w którym mają do wyboru szeroką gamę projektów, dedykowanych tylko im. Konkurs na logo jest tutaj dobrym przykładem. I dużą szansą dla grafików amatorów na pozyskanie wartościowego doświadczenia, jak i możliwość nawiązania współpracy z firmami. Nie oznacza to jednak, że konkursy dla grafików są tylko dla amatorów. Specjaliści również często biorą w nich udział. W przypadku gdy projekt wygrywa, firmy z reguły chcą z twórcą kontynuować współpracę w celu tworzenia spójnej identyfikacji, wykreowanej przez jednego projektanta. Dla tego jest tak wiele osób o różnych poziomach zaawansowania zainteresowanych.

W tej kategorii znajdziesz zbiór konkursów dla grafików, bez ograniczeń wiekowych. Są tutaj konkursy dla młodzieży, amatorów i specjalistów. Wyzwania, z jakimi przyjdzie Ci się mierzyć w zadaniach konkursowych to projekty logotypów, identyfikacji wizualnych, ulotek, plakatów i wielu innych koncepcji. Nagrody, jakie można otrzymać w konkursach graficznych to bardzo często wysokie nagrody pieniężne i możliwości współpracy z firmami długoterminowo.

Wygraj Koszulkę z Własnym Napisem

Wygraj koszulkę z własnym napisem

Weź udział w Konkursie w Graficznym, w którym wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu pod postem zamieszczonym na stronie organizatora. Do wygrania koszulka z własnym napisem. Konkurs trwa do 02.10.2019r.
Konkurs na Logotyp Hali w Tarnowie

Konkurs na opracowanie logotypu Hali Tarnowskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Uwaga Konkurs na Logo! Jeżeli jesteś grafikiem cyfrowym i szukasz wyzwań w projektowaniu logotypów i identyfikacji wizualnej dla firm, marek i instytucji, w to w tym konkursie masz szansę się sprawdzić. Konkurs jest organizowany przez tarnowski ośrodek sportu i rekreacji. Zadaniem jest opracowanie przez grafików logotypu hali.