Konkursy dla studentów

Konkursy dla studentów są zachętą i jednocześnie wspieraniem osób posiadających ciekawe pomysły oraz idee związane z kreowaniem ciekawych projektów w różnych dziedzinach. Nie ważne, jaki kierunek studiujesz, czy studiujesz marketing, czy prawo najważniejsza jest Twoja kreatywność i chęć podjęcia udziału w konkursie dla studentów.

Organizatorzy konkursów studenckich starają się docenić Wasz potencjał oraz wspierają Wasz rozwój zawodowy. Nagradzane jest zaangażowanie na każdym etapie trwania konkursu. Dodatkowym atutem konkursów dla uczniów i studentów jest możliwość uzyskania wyróżnienia przez organizatorów, otrzymania dyplomu lub certyfikatu. Jest to niezmiernie ważne podczas studiów, ponieważ może to podnieść nasze kwalifikacje zawodowe. Oferty konkursowe dla studentów wymagają często przygotowania projektu w danej dziedzinie w celu wygrania nagrody. Przygotowane są również oferty i okazje, które wymagają tylko zgłoszenia się w konkursie. W zależności od zaangażowania każdy student wybierze konkurs odpowiedni dla siebie.

Konkurs Tauron dla Absolwenta Studiow

Konkurs Tauron dla Absolwenta studiów

Konkurs dla studentów organizowany przez firmę Tauron przeznaczony jest dla osób, które ukończyły studia inżynierskie lub magisterskie na kierunku elektroenergetyka, elektrotechnika lub pokrewnych. W konkursie Tauron na najlepszą pracę dyplomową do wygrania jest 10 000PLN!
Konkurs NBP dlauczelni

Konkurs NBP dla uczelni – Uczelnie Szkołom

W tej kategorii konkursów dla studentów przedstawiamy aktualny konkurs skierowany dla uczelni: Uczelnie Szkołom - o finansach z NBP. Konkurs NBP związany jest z projektem mającym na celu edukację ekonomiczną dla młodzieży szkolnej. Składanie wniosków konkursowych trwa do 18 października 2019r.