Konkursy dla mam

Sprawdź konkursy dla mam i dzieci

Konkursowe mamy trafiłyście do kategorii stworzonej specjalnie dla Was i waszych dzieci. Znajdują się tutaj wszystkie aktualne konkursy dla mam, które zostały do nas przesłane. I opierają się tylko o proste zasady, w których nie trzeba wykonywać żadnych trudnych zadań konkursowych.
Zrobiliśmy to specjalnie dlatego, że wiemy jak mało czasu macie, opiekując się waszymi dziećmi po porodzie. Robiąc zakupy do domu i pilnując diety maluszków, nie macie czasu przeszukiwać całego internetu w poszukiwaniu prostych konkursów dla mam. Dlatego będziemy tutaj gromadzić konkursy z nagrodami gwarantowanymi, w których zawsze będziecie mogły wziąć udział.
Znajdziecie tutaj takie nagrody jak zabawki, akcesoria dla dziecka do szkoły, bony na zakupy do sklepów z odzieżą, pieluszki czy artykuły do domu codziennego użytku oraz wiele innych.
Zapraszam Cię serdecznie do sprawdzenia poniższej listy gdzie znajdziesz aktualne konkursy dla przyszłych mam.

13 dni 13 konkursów

13 dni, 13 konkursów

Jeżeli szukasz konkursu dla mam, to świetnie trafiłaś! W aktualnym konkursie, który składa się aż z 13 konkursów (codziennie inny!) do wygrania zabawki dla Twojego dziecka.
Konkurs pampers

Konkurs Pampers

Czeka Cię wyprawka dla noworodka, czy po prostu szukasz odciążenia budżetu domowego? To bez znaczenia, czy jesteś przyszłą mamą, czy już nią jesteś. Chcesz tylko zaoszczędzić na zakupach produktów dla dzieci, zgadza się? Więc zestaw pampersów na rok, na pewno bardzo by Cię ucieszył, jak i twoją pociechę. Sprawdź co możesz wygrać w aktualnym konkursie dla mam z zestawem pieluch. Weź udział w konkursie teraz!
Konkurs Persil

Konkurs persil

Konkursowe mamy to coś dla Was! Jeżeli szukacie oszczędności w Waszym budżecie domowy, to roczny zapas proszku renomowanej firmy Persil, na pewno ułatwi Wam to zadanie. Sprawdźcie zasady, klikając w poniższy link!