Konkursy na Instagramie

Konkursy na Instagramie oferowane są przez wiele firm w celu zwiększenia zasięgu ich profilu i docieraniu do nowych odbiorców. Jest to bardzo dobry sposób na promocję marki na Instagramie, która staje się coraz bardziej rozpoznawalna w otoczeniu swojej branży. Dodatkowo warunki wzięcia udziału w konkursie na Instagramie są bardzo proste i wymagają od nas tylko kilka niezbyt skomplikowanych czynności. Tymi czynnościami zazwyczaj jest obserwowanie konta na instagramie firmy, która organizuje konkurs oraz skomentowanie i polubienie zdjęcia konkursowego.

Wiele osób zastanawia się jak wygrać konkurs na Instagramie? Aby wygrać musimy dostosować się do warunków konkursu i wykonywać polecenia organizatorów zgodnie z ich opisem. Instagramowe konkursy to ciekawa alternatywa dla osób, które lubią spędzać czas w tym portalu społecznościowym oraz dzięki temu mogą brać udział w przeróżnych konkursach oferowanych przez firmy promujące się na Instagramie.

Konkurs Regatta

Konkurs Regatta #WyprawaZRegatta

Konkurs Instagram organizowany przez markę Regatta związany jest z wykonaniem przez uczestnika zdjęcia lub filmu z dowolnym produktem Regatta. W konkursie Regatta można wygrać vouchery o wartości 50zł, 60zł, a nawet o wartości 200zł do wykorzystania w sklepie regatta.pl.
Konkurs Kubota

Konkurs Kubota na 25 rocznicę marki

W tym Konkursie Instagram możesz wygrać produkty marki Kubota z okazji ich 25 rocznicy. Do wygrania co miesiąc klapki, skarpetki i akcesoria ze sklepu Kubota Store. Wystarczy wysłać e-mail do organizatora konkursu związanym z naszym wspomnieniem na temat marki Kubota lub umieścić je na swoim profilu Instagram lub Facebook. Co miesiąc wybieranych jest 10 osób, które otrzymają nagrodę! Konkurs ważny do: 31-12-2019