Strona główna » Konkursy Książkowe

Konkursy Książkowe

Konkursy książkowe od zawsze cieszyły się dużą popularnością osób, które czytanie traktują jako hobby. Czytanie książek jest sposobem na miłe i pożyteczne spędzenie wolnego czasu. Dodatkowo książki wzbogacają nas o nową wiedzę oraz rozwijają nasz umysł. Dzięki aktualnym konkursom książkowym każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie i wygrać książkę.

Warunki udziału w konkursie na książkę są banalnie proste. Wymagają zazwyczaj udzielenie odpowiedzi na zadanie konkursowe związane z fabułą danej książki, dzięki czemu każda osoba ma szansę na wygraną. Po starannej selekcji konkursów książkowych przez naszą redakcję można tutaj wygrać książki z różnych kategorii gatunkowych zawierających wiele popularnych tytułów znanych książek. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w poniższych konkursach każdego zapalonego czytelnika.

Wpis
Konkurs książkowy – Listy zza Grobu

Konkurs książkowy – Listy zza Grobu

W aktualnym konkursie książkowym do wygrania jest książka z pierwszej części nowej serii bestsellerowego autorstwa Remigiusza Mroza. Książka ta jest kryminałem, który spodoba się na pewno nie tylko fanom pisarza, ale również wszystkim miłośnikom tego gatunku.