Konkursy Książkowe

Konkursy książkowe od zawsze cieszyły się dużą popularnością osób, które czytanie traktują jako hobby. Czytanie książek jest sposobem na miłe i pożyteczne spędzenie wolnego czasu. Dodatkowo książki wzbogacają nas o nową wiedzę oraz rozwijają nasz umysł. Dzięki aktualnym konkursom książkowym każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie i wygrać książkę.

Warunki udziału w konkursie na książkę są banalnie proste. Wymagają zazwyczaj udzielenie odpowiedzi na zadanie konkursowe związane z fabułą danej książki, dzięki czemu każda osoba ma szansę na wygraną. Po starannej selekcji konkursów książkowych przez naszą redakcję można tutaj wygrać książki z różnych kategorii gatunkowych zawierających wiele popularnych tytułów znanych książek. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w poniższych konkursach każdego zapalonego czytelnika.

Konkurs susz konopny Gruby Wąs

Wygraj Susz konopny Gruby Wąs

Konkurs książkowy, w którym do wygrania od organizatorów susz konopny "Gruby Wąs" oraz dodatkowo mały gratis w postaci świec zapachowych.
Konkurs książkowy Polanim

Konkurs książkowy – Polanim. Z Polski do Izraela

W tym konkursie książkowym można wygrać książkę pt. “Polanim. Z Polski do Izraela” autorki Karoliny Przewrockiej-Aderet. Książka przedstawia niezwykłych Polanim i ich historię. Dokładnie to przedstawia życie Polaków w Izraelu.
Konkurs książkowy listy zza grobu

Konkurs Książkowy Listy zza Grobu

W aktualnym konkursie książkowym do wygrania jest książka z pierwszej części nowej serii bestsellerowego autorstwa Remigiusza Mroza. Książka ta jest kryminałem, który spodoba się na pewno nie tylko fanom pisarza, ale również wszystkim miłośnikom tego gatunku.