Konkursy Architektoniczne

Konkursy architektoniczne to często organizowana forma rywalizacji i rozwoju w branży architektonicznej. Daje spore możliwości studentom architektury i architektom. Wzbogacenie portfolio pracowni architektonicznej, o wygraną w konkursie projektowym, buduję sporą rozpoznawalność na rynku i daje możliwości współpracy z dużymi klientami. Podobnie jest ze wzbogaceniem osiągnięć w trakcie studiów. Udział w konkursach dla studentów architektury, gwarantuję dynamiczny wzrost kariery w branży architektonicznej i drogę do pozyskania pracy od razu po ich ukończeniu.

W tej kategorii znajdziesz konkursy architektoniczne dla studentów, architektów i każdego, kto chce rozwijać się w dziedzinie projektowania wnętrz, krajobrazu, przestrzeni użytkowej i nie tylko. Konkursy są ogólnopolskie i są organizowane przez inwestorów, uczelnie i stowarzyszenia architektów. Jednym z głównych stowarzyszeń Polskich jest SARP, który na bieżąco aktualizuję swoje wydarzenia.

Udział w konkursach jest z reguły bezpłatny, a wymogiem wygranej jest spełnienie zadania konkursowego, które opiera się o wykonanie projektu, koncepcji lub realizacji. Poniżej znajdziesz listę aktualnych konkursów architektonicznych, które do nas przesłano. Bądź na bieżąco!

Konkurs fachowiec

Konkurs Fachowiec – zostań fachowcem na medal!

Jesteś fachowcem i lubisz kreatywne konkursy? Teraz do wygrania masz aż 10 bonów każdy na 500zł, które możesz wykorzystać w sklepach Fachowiec. Nie czekaj ani chwili dłużej tylko weź udział w aktualnym konkursie architektonicznym!
Wygraj remont mieszkania

Konkurs WD-40 – Wygraj remont mieszkania

Jeżeli lubisz konkursy architektoniczne i jesteś osobą kreatywną to Marka WD-40 przygotowała aż 30 tysięcy złotych na remont mieszkania w tym konkursie kreatywnym! Zrób zdjęcie pokazujące zastosowanie WD-40 i walcz o nagrody miesiąca oraz nagrodę główną.
Konkurs Architektoniczno Urbanistyczny Zielony Rynek

Konkurs Architektoniczno-Urbanistyczny Zielony rynek

W tym konkursie architektonicznym łączna pula nagród wynosi 140 tys. złotych. Organizatorem jest Biuro Architekta Miasta Łódź. Celem konkursu jest opracowanie rozwiązań architektonicznych i przestrzennych, które mają na celu przemienienie zwykłego placu w zielone miejsce. Wszystkich zainteresowanych architektów, zapraszamy do sprawdzenia informacji o wydarzeniu. Projekty w tym konkursie kreatywnym można zgłosić do 23 października 2019 roku, do godziny 19:00
Konkurs Na Koncepcję Radacz

Konkurs Na Koncepcję dla ruin Pałacu W Parku w Radaczu

W tym konkursie architektonicznym organizowanym przez miłośników miasta Radacz, młodzi architekci i nie tylko mają szansę opracować koncepcję zabezpieczającą ruiny pałacu przed dalszym postępowaniem degradacyjnym. Głównymi nagrodami są stypendia i pobyt wraz z wyżywieniem na terenie farmy Juchowo. Pracę w tym konkursie kreatywnym można zgłaszać do 25.05.2018 roku do godziny 17:00.
Vigour Konkurs

Konkurs Vigour

W tym konkursie dla architektów wnętrz organizowanym przez Grupę HBH macie Państwo szansę, aby wasz projekt powalczył o jedną z główną nagród pieniężnych o wartośći 10 tys. PLN i 4 tys. PLN. Aby wziąć udział, należy zaprojektować łazienkę z wykorzystaniem produktów firmy VIGOUR. Dodatkowo w Jury zasiądzie niezależny ekspert Tomasz Pągowski. Data rozpoczęcia: 31.08.2017 A Termin składania prac w tym konkursie kreatywnym mamy do 31.12.2017