Strona główna » Konkursy Kreatywne » Konkursy Architektoniczne

Konkursy Architektoniczne

Konkursy architektoniczne to często organizowana forma rywalizacji i rozwoju w branży architektonicznej. Daje spore możliwości studentom architektury i architektom. Wzbogacenie portfolio pracowni architektonicznej, o wygraną w konkursie projektowym, buduję sporą rozpoznawalność na rynku i daje możliwości współpracy z dużymi klientami. Podobnie jest ze wzbogaceniem osiągnięć w trakcie studiów. Udział w konkursach dla studentów architektury, gwarantuję dynamiczny wzrost kariery w branży architektonicznej i drogę do pozyskania pracy od razu po ich ukończeniu.

W tej kategorii znajdziesz konkursy architektoniczne dla studentów, architektów i każdego, kto chce rozwijać się w dziedzinie projektowania wnętrz, krajobrazu, przestrzeni użytkowej i nie tylko. Konkursy są ogólnopolskie i są organizowane przez inwestorów, uczelnie i stowarzyszenia architektów. Jednym z głównych stowarzyszeń Polskich jest SARP, który na bieżąco aktualizuję swoje wydarzenia.

Udział w konkursach jest z reguły bezpłatny, a wymogiem wygranej jest spełnienie zadania konkursowego, które opiera się o wykonanie projektu, koncepcji lub realizacji. Poniżej znajdziesz listę aktualnych konkursów architektonicznych, które do nas przesłano. Bądź na bieżąco!

Wpis
Konkurs Architektoniczno-Urbanistyczny Zielony rynek

Konkurs Architektoniczno-Urbanistyczny Zielony rynek

W tym konkursie architektonicznym łączna pula nagród wynosi 140 tys. złotych. Organizatorem jest Biuro Architekta Miasta Łódź. Celem konkursu jest opracowanie rozwiązań architektonicznych i przestrzennych, które mają na celu przemienienie zwykłego placu w zielone miejsce. Wszystkich zainteresowanych architektów, zapraszamy do sprawdzenia informacji o wydarzeniu.

Projekty w tym konkursie kreatywnym można zgłosić do 23 października 2019 roku, do godziny 19:00

Wpis
Konkurs Na Koncepcję dla ruin Pałacu W Parku w Radaczu

Konkurs Na Koncepcję dla ruin Pałacu W Parku w Radaczu

W tym konkursie architektonicznym organizowanym przez miłośników miasta Radacz, młodzi architekci i nie tylko mają szansę opracować koncepcję zabezpieczającą ruiny pałacu przed dalszym postępowaniem degradacyjnym. Głównymi nagrodami są stypendia i pobyt wraz z wyżywieniem na terenie farmy Juchowo.

Pracę w tym konkursie kreatywnym można zgłaszać do 25.05.2018 roku do godziny 17:00.

Wpis
Konkurs Vigour

Konkurs Vigour

W tym konkursie dla architektów wnętrz organizowanym przez Grupę HBH macie Państwo szansę, aby wasz projekt powalczył o jedną z główną nagród pieniężnych o wartośći 10 tys. PLN i 4 tys. PLN. Aby wziąć udział, należy zaprojektować łazienkę z wykorzystaniem produktów firmy VIGOUR. Dodatkowo w Jury zasiądzie niezależny ekspert Tomasz Pągowski.

Data rozpoczęcia: 31.08.2017
A Termin składania prac w tym konkursie kreatywnym mamy do 31.12.2017