Konkursy SMS

Konkursy SMS to jedne z najczęściej spotykanych przez nas konkursów. Jest to jedna z najlepszych metod marketingu związana z zachęceniem osób do wzięcia udziału w konkursie oferująca ciekawe dobra materialne.
Najwięcej konkursów SMS-owych spotkamy w stacjach radiowych, jedną z nich jest np. Radio ZET i bardzo popularna loteria oferowana właśnie przez tę stację radiową. Możemy je spotkać także w telewizji. Nie wymagają od nas zbyt dużej kreatywności ani twórczości. Zazwyczaj musimy odpowiedzieć jednym słowem na pytanie konkursowe lub wysłać standardowego SMS-a zgodnie z opisem organizatora konkursu.

Konkursy SMS-owe pozwalają uczestnikom na wygranie wielu bardzo cennych nagród. Najczęściej do wygrania są samochody, komputery, laptopy, telewizory, smartfony, kamery, drony oraz duża ilość gotówki przewyższająca czasami wartość 100 000 zł. Pamiętajcie, że jeżeli nie weźmiecie udziału w konkursie, to na pewno nic nie wygracie! Warto spróbować tego typu konkursów, bo może los się do Was uśmiechnie.

Almette Konkurs - Wygraj dom w górach

Almette Konkurs – Wygraj dom w górach

W tym konkursie SMS z loterią Almette do wygrania jest drewniany dom w górach, położony w samym sercu malowniczych Tatr. Jest to już IV edycja Konkursu Almette, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Oferowane nagrody w loterii Almette są warte udziału w tym konkursie. Zgłoszenia do konkursu trwają do 31 października 2019.
Konkurs Suunto - Zegarek fitness

Konkurs Suunto – Zegarek fitness

Weź udział w aktualny konkursie SMS i wygraj zegarek fitness oferowany w Konkursie Suunto organizowanym przez firmę TESCO. Ten wytrzymały i inteligentny zegarek Suunto 3 Fitness jest przeznaczony dla osób trenujących oraz prowadzących zdrowy styl życia.