Wygraj Susz konopny Gruby Wąs

Konkurs susz konopny Gruby Wąs
Konkurs susz konopny Gruby Wąs

Dnia 05.11 obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, jedna z nich szczególnie przykuła uwagę organizatorów konkursu, a mianowicie chodzi o Sójkę z serii „Poczytaj mi Mamo” , do której ilustrację wykonał Marek Goebel. Tytułowa SÓJKA w ujęciu graficznym Marka Goebela przemieszcza się w plenerze pełnym nawiązań do konopi! Książeczka została wydana w 1986 roku i jak widać już wtedy konopie  miały swoich fanów. Jesteś też fanem konopi? To świetnie się składa! Mamy dla Was rozdanie, w którym do wygrania będzie susz konopny – “Gruby Wąs”.

Wystarczy, że w komentarzu na Facebooku napiszesz jaka była twoja ulubiona postać z bajki. Jeśli chcesz możesz oznaczyć znajomych. Spośród wszystkich komentarzy wylosujemy dwie osoby, do których trafi “GRUBY WĄS”.

Dla kogo jest ten konkurs?

Dla wszystkich którzy kochają produkty konopne i kochają zdrowy tryb życia.

Jakie nagrody można wygrać w konkursie?

Spośród osób, które zgłoszą się w komentarzu wybierzemy 2 osoby, do których trafi nasz susz konopny “Gruby Wąs” ( 1 szt) + mały gratis w postaci świeczek o zapachu konopi.
Rozdanie odbędzie się pod warunkiem,że w komentarzach zgłosi się min. 5 osób.

Jak długo trwa konkurs?

Konkurs trwa od 05.11.2019 kończy się 08.11.2019

Jak wziąć udział w konkursie?

Przejdź na stronę organizatora w linku ponizej:


Dnia 05.11 obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, z tej okazji wyjątkowy przygotowali organizatorzy ten wyjątkowy konkurs.

Zostaw Komentarz