Konkurs ekologiczny – #MamyWspólneCele

Konkurs Ekologiczny
Konkurs Ekologiczny

Konkurs ekologiczny #MamyWspólneCele 2019 zamieszczony został na stronie dziennikarstworozwiazan.pl. Przeznaczony jest dla osób, które posiadają kreatywne pomysły na rozwiązanie jednego z pięciu problemów związanego ze współczesnym światem. Jeżeli wiesz, jak można poprawić recykling oraz gospodarkę odpadami w Twojej okolicy, jak rozwiązać problem smogu czy jak walczyć z ubóstwem energetycznym, jak walczyć z brakiem wody pitnej czy ze skutkami suszy, weź udział w konkursie ekologicznym i zgłoś rozwiązania, które pomogą rozwiązać te problemy.

W tym konkursie ekologicznym nie chodzi o zbawienie całego świata, lecz o małe kroki, które pomogą zmienić jakość otaczającego Cię środowiska.

Dla kogo przeznaczony jest ten konkurs ekologiczny?

Aktualny konkurs ekologiczny 2019 jest przeznaczony dla wszystkich osób, które mają pomysł na rozwiązanie jednego z pięciu problemów współczesnego świata.

Jakie nagrody można wygrać w konkursie ekologicznym?

Główną nagrodą w tym konkursie ekologicznym jest bon o wartości 300zł do sklepu z produktami ekologicznymi. Nagroda zostanie przeznaczona dla pięciu zwycięzców.

Jaki jest czas trwania konkursu ekologicznego?

Konkurs ekologiczny #MamyWspólneCele trwa do 12 listopada 2019r. do godziny 14:00.
Wszystkie pomysły związane z konkursem ekologicznym należy zgłaszać na stronie organizatora.

Jakie są warunki wzięcia udziału w konkursie ekologicznym?

Aby, wziąć udział w aktualnym konkursie ekologicznym wystarczy przejść na stronę organizatora i wziąć udział w konkursie.

Oceń ten post

Zostaw Komentarz