Autor: misterzet

Wygraj Ekspres Do Kawy

Wygraj Ekspres Do Kawy – Konkurs Jacobs I PRIMA W DINO

Wygraj Ekspres Do Kawy Marki Siemens w konkursie od JACOBS Organizatorem dzisiejszego konkursu z ekspresem do kawy w roli głównej, jest JACOBS. Jak przystało na tę firmę i konkursy przez nią organizowane, nagrody są naprawdę atrakcyjne i hojne. Zanim przejdziesz do punktu z regulaminem zapoznaj się dokładnie z informacjami o nagrodzie głównej. Konkurs Ekspres Do Kawy JACOBS – Informacje O Nagrodzie Głównej Jedną z głównych nagród konkursu JACOBS jest ekspres do kawy Siemens EQ.6 PLUS S700. Nie wiem, czy wiesz, ale model ten jest tak popularny, że napisał o nim nawet ranking ekspresów do kawy i umieścił go w swoim …
Short Waves Festival 2020

Short WAVES Festival 2020

W tym aktualnym festiwalu filmów krótkometrażowych masz szansę zgłosić swój nakręcony film amatorski, który nie powstał wcześniej niż 30 czerwca 2018 roku. W ramach SHORT WAVES 2020 odbywają się cztery konkursy na film. Sprawdź w którym podejmiesz wyzwanie. Terminy przyjmowania zgłoszeń do tego konkursu kreatywnego trwają do 30.11.2019 roku.
Konkurs Architektoniczno Urbanistyczny Zielony Rynek

Konkurs Architektoniczno-Urbanistyczny Zielony rynek

W tym konkursie architektonicznym łączna pula nagród wynosi 140 tys. złotych. Organizatorem jest Biuro Architekta Miasta Łódź. Celem konkursu jest opracowanie rozwiązań architektonicznych i przestrzennych, które mają na celu przemienienie zwykłego placu w zielone miejsce. Wszystkich zainteresowanych architektów, zapraszamy do sprawdzenia informacji o wydarzeniu. Projekty w tym konkursie kreatywnym można zgłosić do 23 października 2019 roku, do godziny 19:00
V Studenckie Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej

V studenckie Biennale Małej Formy Rzeźbieraskiej im. Józefa Kopczyńskiego 2019

W tym konkursie artystycznym wygra najlepsza rzeźba wykonana z brązu, mosiądzu, terakoty, gipsu, żywicy lub masy papierowej. Tematyka jest dowolna. Konkurs jest skierowany dla studentów i absolwentów uczelni wyższych o profilu artystycznym. Do wygrania są wysokie nagrody pieniężne i nagrody dodatkowe, takie jak odlew z brązu. W tym konkursie kreatywnym pracę można zgłaszać do 10.10.2019 roku.
Wycieczka Disneyland konkurs

Wycieczka do Disneyland Konkurs

Od dziecka marzył Ci się wyjazd do Disneylandu? Pytanie, komu się nie marzył! Jeżeli chcesz pojechać do Disneylandu albo wysłać tam swoje dziecko, to ten konkurs z wycieczką jest dla Ciebie. Możesz w nim wygrać bilety na wycieczkę do Disneylandu w Paryżu dla dwóch osób. Sprawdź warunki wzięcia udziału, aby wygrać wycieczkę już teraz!
Konkurs walentynki w Paryżu

Konkurs z wycieczką do Paryża

Zawsze marzyłeś o tym, żeby zabrać ukochaną w najbardziej romantyczne miejsce na świecie, jakim jest Paryż? I nie zrobiłeś tego, ponieważ nie miałeś pieniędzy albo wolałeś je wydać na coś innego. Mamy dla Ciebie dobrą informację, twoje marzenia, mogą stać się rzeczywistością! W dzisiejszym konkursie będziesz miał szansę wygrać wycieczkę do Paryża i sprawić, że twoja dziewczyna będzie zachwycona. Sprawdź!
Konkurs Na Fraszkę Trybunalską 2019

Konkurs na fraszkę trybunalską 2019

W tym konkursie na wiersz, a dokładnie na fraszkę laureaci mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne. Pula wynosi, aż 2000 złotych. W tej edycji tytułem narzuconym przez organizatorów jest „DO GÓRY NOGAMI”. Narzuca to pewną dyscyplinę twórczą. Organizatorzy tym samym proszą o ścisłe trzymanie się tematyki. I sugerują, że tematyka odbiegająca, nie będzie brana pod uwagę. Terminy przesyłania fraszek na ten konkurs kreatywny trwają do 30.09.2019 roku.
Konkurs iPhone XS

Konkurs Iphone XS

Do wygrania telefon Iphone XS, nowa udoskonalona wersja najpopularniejszego telefonu 2018 roku, prosto od Apple’a. W konkursie o telefon, jakim jest Iphone XS, tylko nieliczni mają szansę wygrać, ale pamiętaj, że to Ty możesz być jednym z nich! Nie czekaj, wygraj telefon, dzięki któremu nuda znika w mgnieniu oka. Dostęp do najnowszych gier, aplikacji i profesjonalnego aparatu może być twój! Warunki wzięcia udziału w celu wygrania telefonu: Podanie adresu e-mail, na który zostanie wysłane powiadomienie o wygranej telefonu.
Konkurs Sztuki Nieprofesjonalnej Szukamy Nikifora 2019

Konkurs plastyczny sztuki nieprofesjonalnej – Szukamy Nikifora 2019

Jest to konkurs dla artystów, zajmujących się twórczością plastyczną amatorsko. Do konkursu można zgłaszać pracę z zakresu malarstwa, grafiki, rysunku i rzeźby. Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne o łącznej puli 5 tys. złotych. Termin składania prac w tym konkursie kreatywnym trwa do 25.10.2019 roku.
Konkurs Poetycki Zaczyna się od Słowa

VIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki “Zaczyna się od słowa” im. Ziemowita Skibińskiego

Aktualny konkurs literacki dla młodzieży i dzieci, w którym należy przesłać od 3 do 5 wierszy. Jeden z wierszy powinien nawiązywać do hasła, „Zaczyna się od słowa”. Do wygrania nagrody rzeczowe i nagrody pieniężne. Udział tylko dla dzieci w wieku od 13 do 17 lat i młodzieży od 18 do 25 lat. Pracę w tym aktualnym konkursie kreatywnym można przesyłać do 27 września 2019 roku.
Konkurs na Logotyp Hali w Tarnowie

Konkurs na opracowanie logotypu Hali Tarnowskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Uwaga Konkurs na Logo! Jeżeli jesteś grafikiem cyfrowym i szukasz wyzwań w projektowaniu logotypów i identyfikacji wizualnej dla firm, marek i instytucji, w to w tym konkursie masz szansę się sprawdzić. Konkurs jest organizowany przez tarnowski ośrodek sportu i rekreacji. Zadaniem jest opracowanie przez grafików logotypu hali.