VIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki “Zaczyna się od słowa” im. Ziemowita Skibińskiego

Konkurs Poetycki Zaczyna się od Słowa
Fot. Konkurs poetycki “Zaczyna się od Słowa” Im. Ziemowita Skibińskiego


Przedstawiamy Państwu, Konkurs „Zaczyna się od słowa” Imienia Ziemowita Skibińskiego. Konkurs jest organizowany przez Dom Literatury w Łodzi, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich z oddziałem w Łodzi, Poddębicki Dom Kultury i Sportu i Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach.Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku szkolnym i młodzieży w wieku szkolnym i studenckim. Aby wziąć udział w konkursie, należy skomponować kilka wierszy, a jeden z nich ma nawiązywać, do hasła „Zaczyna się od słowa”, o czym można przeczytać w poniższych zasadach konkursu.

Jakie nagrody można wygrać w konkursie “Zaczyna się od słowa”?


Nagrody, jakie można wygrać, są podzielone na dwie kategorie. Wygrani konkursu z kategorii szkolnej i młodzieżowej otrzymają nagrody rzeczowe. Wygrani konkursu w kategorii młodzieżowej otrzymają nagrody pieniężne.

Jakie są zasady i warunki wzięcia udziału w konkursie “Zaczyna się od Słowa”?

  1. Należy przesłać od 3 do 5 wierszy.
  2. Jeden z wierszy powinien nawiązywać do hasła, “Zaczyna się od słowa”.
  3. Wiersze nie mogą być wcześniej nigdzie publikowanie i nagradzane.
  4. Wydrukowane pracę należy przesłać na adres Domu kultury w Poddębicach. Znajdziemy go w regulaminie konkursu, do którego link poniżej.

Do kiedy można przesyłać pracę na konkurs “Zaczyna się od słowa”?

Termin przyjmowania utworów trwa do 27 września 2019 roku.


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Wszystkie informacje i regulamin konkursu znajdą Państwo pod poniższym przyciskiem, prowadzącym do strony organizatora. Powodzenia!

 

Zostaw Komentarz